neděle 2. března 2014

Výjimečný svatební salon České Budějovice – Avalon - sponzor MR 2014

Svatební salon Avalon České Budějovice nabízí vše, co potřebujete nejen pro svatbu. V našem svatební salonu najdete svatební oděvy i doplňky pro nevěstu, ženich i svatebčany, svatební dekorace, oznámení, prsteny atd. Vše za velmi výhodné ceny. Postará se o vás profesionální a ochotný personál, který vám pomůže najít co hledáte a zodpoví všecnhy vaše otázky.

Svatební šaty České Budějovice: Studio Avalon České Budějovice nabízí svatební šaty pro každou nevěstu. Svatební šaty pro princezny, svatební šaty jednoduché a střídmé, svatební šaty podle aktuálních módních trendů, svatební šaty bílé, šampaňské, barevné… Vyberte si svatební šaty z nejširší nabídky v Českých Budějovicích. Přijďte si vybrat svatební šaty do Studia Avalon…

Společenské šaty a plesové šaty České Budějovice: Společenské šaty a plesové šaty pro každou příležitost najdete ve Studiu Avalon České Budějovice za skvělé ceny. Společenské šaty a plesové šaty různých barev i střihů ve velikostech 34-52 nabízíme k zapůjčení i k prodeji. Přijďte si k nám vybrat velkou večerní róbu i elegantní koktejlky.
.......................................................
Svatební slon AVALON - sponzor Mistrovství republiky v make-upu pro rok 2014 - dodává cenu pro 1. + 2. + 3. místo. A co to bude, to se nechte překvapit :)
......................................................
Kontakt: Studio Avalon, Kněžská 7, České Budějovice

Tel.: +420 603 518 087
E-mail: info@studioavalon.cz
Www: http://www.studioavalon.cz
FaceBook: Studio Avalon »

Otevřeno:
Po-Pá 10:00 -18:00
So 9:00 -16:00