pondělí 16. března 2015

Předstartovní pokyny pro soutěžící

Dobrý den či večer vážení soutěžící. události spějí k rozuzlení a my se už spolu s vámi těšíme na ten mumraj ruch a nepopsatelnou atmosféru make-upové soutěže, které se přehupuje v těchto pomalu už do svého závěru. Stále ještě je možnost se přihlásit pro soutěžící z Moravy. Čechy mají už jen pár posledních míst.

Takže poslední pokyny. Na této mapce si naleznete bod číslo jedna. Díky pozornosti organizátorů výstavy zde bude umožněn vstup soutěžícím, jejich modelům a jednomu pomocníkovi. Těmto 3x zdarma, Další členové vašeho teamu musí mít platnou vstupenku. Zlevněnou vstupenku získáte po registraci u veletržní společnosti zde: http://www.interbeautyprague.cz/o-veletrhu/vstupenka-se-slevou.html. Vstup je možný v 9.00 se započetím veletrhu, ti, kdo by chtěli snad přijít dříve, prosíme, aby se nám ozvali na e-mail routova@pei.cz a oznámily, v kolik by se chtěli začít připravovat. Obáváme se, že více jak o půl hodinku, tedy v 8,30 vystavovatele k povolení vstupu "neukecáme".

Číslem 1 je na mapce levého křídla veletržního paláce, označen jeho vstup. Zde bude stát stolek a u něj bude pracovník, který vás zaregistruje, vydá vám startovací číslo a naviguje dále k bodu č. 2. Tímto místem je vaše přípravné místo, kde budete mít dostatek prostoru k tomu, se připravit na vlastní soutěž. Číslem 3 je pak označena plocha, kde budou v pátek probíhat semifinálové soutěže. Po skončení každé z nich, se přesune model se soutěžícím zase nazpět do bodu č. 2, kde proběhne i fotografování soutěžících. V 15.15 se všichni účastníci přesunou do prostoru č. 4, kde již budou připravené místa k sezení a zde proběhne celkové zhodnocení a na pódium budou postupně vyvoláni všichni účastníci sobotního finále, které proběhne v sobotu v místě číslo 5. Líčí se to samé téma, ten samý model. Vyhlášení výsledků finále Mezinárodního Mistrovství České republiky v make-upu 2015 bude do cca hodiny po vlastní soutěži v sobotu.

Co dále? Inu, pozvěte své známé a přátele, či spolupracovníky, ať vás přijdou podpořit. Přijďte zkusit atmosféru, která vás může katapultovat do většího světa, než si zatím myslíte, že zvládnete. No a za tuhle zkoušku dáte na startovném 350,-Kč. Tyto peníze poukažte prosíme, co nejdříve od obdržení této zprávy, na náš účet 670100-2210971816/6210. Jako variabilním symbol použijte prosím své mobilní telefonní číslo.

Děkujeme a těšíme se na viděnou na soutěži.
Michal Zdeněk Zachar - předseda poroty

Veškeré připomínky či dotazy adresujte na e-maily zachar@pei.cz nebo routova@pei.cz, popř. telefon 733 199 700. Ten jen v případech, kdy budete opravdu bloudit před i během výstavy.

PS: http://www.mistrovstvi-makeup.cz/p/soutezni-rad.html - jasně definovaná podmínka pro soutěžící = Oblečení. Soutěžící je oblečen celý v odění černé barvy. To znamená, černé boty, jedno jaké; černé kalhoty či sukni; černou košili či halenku, popř. tričko.