úterý 31. března 2015

Vítěz letošního ročníku se bude mít. Pomazlí se totiž s Craftholic.

Tahle luxusní a originální značka je sponzorem letošního Mistrovství. A po takové náročné soutěži je třeba si odpočinout. Už jste si někdy sáhly na pohádkově jemný plyš? Tak až dorazíte na výstaviště, tak uvidíte... a když vyhrajete, tak i nahmatáte.

Japonská značka Craftholic vznikla v roce 2002 v tokijské společnosti Accent Corporation. RAB, SLOTH, KORAT a LORIS jsou dílem renomované designérky Ikuko Yamamoto.  Od roku 2008 Craftholic expanduje do celého světa, nesmírně populární je především v Asii, oblibě se těší také v Anglii či Francii. Nyní poprvé přichází do České republiky a na Slovensko. Craftholic jsou nejen neodolatelné plyšové hračky, ale i originální designový doplněk do interiéru.

Veselý RAB, zadumaný SLOTH, mlčenlivá LORIS, šibalský KORAT...  Čtyři hrdinové s různými charaktery jsou na českém trhu dostupní ve čtyřech velikostech:

L – velký, ideální na hraní či jako designová dekorace,
M – střední, stvořený pro menší ruce či prostory,
S – malý právě tak, abyste si jej mohli vzít kamkoliv potřebujete,
Junior (Jr.) – rozměr předurčen k tomu, aby se stal pohodlným polštářkem.

Hračky Craftholic je možné prát na 30 stupňů. Craftholic pravidelně uvádí nové kolekce včetně limitovaných. Každá kolekce má svůj styl, který předznamenává už samotný název (Hawaii, Japan, Mexico, Pierrot, Plain, Rock, Sherbet, Standard, Surf). Jedno však mají společné – nikdy nejsou nudné! Měkkoučcí plyšáci z kolekce Sherbet zahřejí v zimě, Mexico svádí k rozverným letním dobrodružstvím, romantické potisky v kolekci Japan evokují jaro a potěší třeba coby originální valentýnský dárek...Každá kolekce má svůj příběh, vyberte si ten váš!

Použité materiály jsou opatřeny certifikáty stvrzujícími jejich zdravotní nezávadnost. Jsou vhodné i pro nejmenší děti.

Eshop naleznete zde: http://craftholic.cz