úterý 12. ledna 2016

Mezinárodní Mistrovství České republiky v make-upu - kategorie JUNIOR

TÉMA: BAREVNÁ 80-tá - http://www.mistrovstvi-makeup.cz/p/organizacni-pokyny.html

MÍSTO: Mezinárodní Mistrovství České republiky v make-upu se koná v rámci jarního veletrhu INTERBEAUTY PRAGUE v areálu Výstaviště v Praze 7 - Holešovicích. 

KONCEPCE SOUTĚŽE: Soutěž kategorie JUNIOR (15 - 18 let) má stejná odborná pravidla a téma jako kategorie PROFESIONÁL. Její výherce a soutěžící na 2. a 3. místě v celkovém pořadí se mohou účastnit na podzimních make-upových soutěžích WMW - World Make-up Wars. Účastnit se mohou všichni, jak žáci a studenti odborných učilišť, tak i laická veřejnost. Soutěže se tak může v zúčastnit libovolný počet osob s českým státním občanstvím a cizích státních příslušníků v kvotách určených pořadateli.

V kategorii JUNIORje vyžadován souhlas zákonného zástupce s účastí nezletilé osoby na soutěži. Formulář je ke stažení ZDE =https://drive.google.com/a/pei.cz/file/d/0B5VFI9LbhurORnZiQjNiT0RoTlk/view. Vyplněný a podpsaný zákonným zástupcem, ho prosíme co nejdříve odešlete na adresu uvedenou v kontaktech =https://drive.google.com/a/pei.cz/file/d/0B5VFI9LbhurORnZiQjNiT0RoTlk/view, a to před konáním soutěže.

CENY: za 1. místo - získává diplom a pohár; za 2. a 3. místo v pořadí diplom + pohár, ostatní ceny jsou sponzorskými dary.

PŘIHLÁŠKA: zde tímto FORMULÁŘEM - http://www.mistrovstvi-makeup.cz/p/prihlaska.html a zašlete nám e-mailem na adresu: makeup.contest@pei.cz jednu fotografii své práce, to pro vaši prezentaci na facebookovém profilu soutěže.

UZÁVĚRKA PŘIHLÁŠEK: trvá do naplnění startovního počtu účastníků, které je průběžně zveřejňována na www = http://www.mistrovstvi-makeup.cz/p/soutezici.html a facebook profilu soutěže, kde vyhlásíme konečný stav.

STARTOVNÉ: 350,-Kč za soutěž. Skládá se na účet pořadatele dle jeho výzvy k platbě zaslané vám před soutěží. Při nenastoupení na soutěž startovné propadá ve prospěch pořadatele.

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ: po proběhnutí soutěže na slavnostní vyhlášení na stage po skončení soutěže, výsledky jsou následně celkově uvedeny ZDE = http://www.mistrovstvi-makeup.cz/p/soutezici.html.

OBLEČENÍ: soutěžící je oblečen celý v odění černé barvy (boty, kalhoty, sukně, tričko, košile, vše bez reklamních prvků).

MATERIÁL ZAJIŠTĚNÝ POŘADATELEM: k dispozici bude soutěžní místo a v něm vysoká židlička pro líčení - odkládací stolek - osvětlení.

CO SI ZAJIŠŤUJE SOUTĚŽÍCÍ: vlastní model - pracovní a kosmetický materiál - odpovídající kostým (doplňky, ozdoby) - pláštěnku pro modelku na překrytí kostýmu.

NÁSTUP SOUTĚŽÍCÍCH kategorie JUNIOR na FINÁLE je v SOBOTU:
▬ NÁSTUP PŘIHLÁŠENÝCH DO FINÁLE JE V SOBOTU: 9,00
▬ VLASTNÍ ČAS FINÁLE: začíná 10. 00 - končí 11.00

FOTO - AKREDITACE: v rámci pořádání akce povolujeme focení uvnitř prostor pro přípravu a v rámci korektnosti vlastní soutěže s pohybem mezi soutěžícími jen omezenému množství fotografů, kteří se předem akreditují na e-mailu info@pei.cz.

PARKOVÁNÍ: v areálu Výstaviště Praha - Holešovice, Výstaviště 67,170 90 Praha 7, je k dispozici na 1000 placených parkovacích míst, jak uvnitř areálu, tak na jeho hranici. Více zde: http://www.incheba.cz/areal-vystaviste/mapa-vystaviste.html