čtvrtek 21. dubna 2016

Tisková zpráva

MEZINÁRODNÍHO MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V MAKE-UPU – 2016

TÉMA MMČR 2016: COLORS - 80's aneb barevná 80-tá léta

Letošní soutěž se uskuteční v jarní části INTERBEAUTY PRAGUE v pátek 22. 4. 2016 semifinále a v sobotu 23. 4. 2016 je celkové finále. Soutěž je koncipována jako mezinárodní a otevřená, do celkového finále Mistrovství ČR však postupují pouze první tři cizí státní příslušníci ze semifinále a 20 soutěžících z českého a Moravského regionu + jako divoká karta soutěží přímým postupem mistr republiky z minulého roku, kterým byla Michala Kašparová z Pardubic. Soutěží se v kategoriích STUDENT a PROFESIONÁL.

V letošním ročníku 2016 je přihlášeno do semifinále pro české regiony 24 soutěžících, pro moravské regiony 23 soutěžících a ze zahraničí přijede 13 soutěžících (Slovensko, Ukrajina, Rusko, Kazachstán).  Celkem 60 soutěžících v kategorii PROFESIONÁL a 23 soutěžících v kategorii STUDENT.  V loňském ročníku 2015 soutěžilo celkem 42 soutěžících. Letošní ročník je největší vizážistickou akcí v ČR a Evropě vůbec.

Hlavní cenou je titul Mistr ČR v make-upu, k tomu příslušný diplom a pohár. Partnery letošního semifinále se pro letošní ročník stala firma BS PRO (http://www.beauty-store.cz), významný dodavatel profesionální kosmetických produktů na náš trh. Také dárkové balíčky české firmy DETECHA a jej značky dekorativní kosmetiky REGINA (http://www.reginakosmetika.cz). Ta se stala patronem kategorie STUDENT a jejich krásných pohárů. Stylingovými přípravky vybaví zase naše výherce firma Jean Luis David - http://www.jeanlouisdavid.cz. Ceny pro letošní vítěze jsou v celkové hodnotě přes 96.000,-Kč

Partnerem letošního finále je dále značka CRAFTHOLIC (http://craftholic.cz). Unikátní plyšák i letos doprovodí vítěze domů. Ten si domu odnese i facepaintingové pomůcky od e-shopu DALÍ - http://bodypaiting.cz. Krásný obraz od malířky Radky Kuželové s názvem Karneval - http://www.malirskekurzy.eu, získá vítěz kategorie Profesionál. A jedním z velmi netradičních, avšak velmi zajímavých sponzorských darů bude roční používání osobního profilu v ceně 6.000,-Kč na portálu SALON24 - www.salon24.cz pro všechna tři oceněné v obou kategoriích. Salon24 je platforma spojující profesionály z oboru beauty a wellness přímo s jejich klienty a tak mění způsob, jak si lidé rezervují služby a profesionálům umožňují lepší a pohodlnější správu jejich podnikání.

Skvělá práce našich vizážistů dojde konečně i výjimečného zážitku v podobě cen pro 1. a 2 a také 3. místo a to, jak kategorie Student, tak i Profesionál. Těmi bude: 1. místo: konzumace v hodnotě 5.000,-Kč; 2. místo: konzumace v hodnotě 3.000,-Kč; 3. místo: konzumace v hodnotě 1.000,-Kč. Vítězové tak získají zajímavé ocenění své práce, při kterém si budou moci ještě jednou opravdu "vychutnat" svůj úspěch v restaurantu GLOBUS, který je tím štědrým partnerem, protože Globus, to je doslova chuť  celého světa na vašem talíři - http://restauraceglobus.cz.

Závěrem se sluší poděkovat za podporu generálnímu sponzoru celé akce a tím je výstavní společnost Incheba Expo Prahawww.incheba.cz

Odborným garantem je česká škola stylu a vizáže PEI ACADEMY. Produkčně zajišťuje PEI TEAM.

----------------------------------------------------------------------
INFO: +420 727 835 825 – Michal Zachar