sobota 22. dubna 2017

VÝSLEDKY soutěže Mezinárodního Mistrovství republiky v make-upu pro rok 2017

► kategorie PROFESIONÁL - FINÁLE MISTROVSTVÍ ČR v make-upu 2017:

1. (353) MICHAELA BERNATÍKOVÁ, PROSTŘEDNÍ BLUDOVICE - WWW + FCB = bude reprezentovat Českou republiku na mistrovství Evropy na International Master´s Award Make-up v Mnichově 28.10.2017

2. (343) TRA-MY NGUYEN, PRAHA 10 - FCB
3. (328) ZUZANA HEJDUKOVÁ, BYSTŘICE - FCB



4. (326) MICHAELA BUREŠOVÁ, HODONÍN - WWW + FCB
5. (289) ŽANETA GI, VIETNAM - FCB
6. (282) JITKA ZAJPTOVÁ, PRAHA 2 - WWW + FCB
7. (273) LUCIA WOLOSZYN FREUND, SLOVAKIA - WWW + FCB
8. (254) KATARINA DREVENKOVÁ, SLOVAKIA - FCB
9. (252) ANETA KLOSKOVÁ, ČESKÝ TĚŠÍN - FCB
10. (246) KARLA SKALOVÁ, PLZEŇ - INST FCB
11. (242) DRAHOMÍRA ONDRUŠOVÁ, BRNO - WWW
12. (238) ANEŽKA AUGUSTINOVÁ, ČESKÝ KRUMLOV - FCB
13. (234) Bc. LENKA SLÁDKOVÁ PAVLOVÁ, HOLOHLAVY - FCB
14. (220) HANA MOSLEROVÁ, ŠILHÉŘOVICE - WWW
15. (210) MONIKA NAVRÁTILOVÁ, PRAHA 10 - WWW + FCB
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up) 

KONTAKT











► kategorie JUNIOR - FINÁLE MISTROVSTVÍ ČR v make-upu 2017:

1. (288) ANETA HOLUBOVÁ, (SLOVAKIA), SOŠ Markušovská cesta, Spišská Nová Ves
2. (285) MICHAELA ŽVÁČKOVÁ, PRAHA - PTK a SOŠ s.r.o., Praha 6 + FCB
3. (284) DENISA FIŠKOVÁ, PRAHA, SOŠ Make-up art, Praha 9



4. (278) MARIE MAGDALENA HITKOVÁ, ŽĎÁR - SŠIS Dvůr Kr. nad Labem + (FCB)
5. (265) EVA KUBIENOVA, OSTRAVA - Střední umělecká škola v Ostravě + TUMBLR
6. (264) VERONIKA KOPTOVÁ, TŘENO - Severočeská střední škola s.r.o
7. (264) TEREZA PETIROVÁ, ÚSTÍ NAD LABEM - Severočeská střední škola s.r.o
8. (260) ADÉLA KRÁLOVÁ, ÚSTÍ NAD LABEM - Severočeská střední škola s.r.o
9. (260) VIKTORIE MORAVCOVÁ, PRAHA - PTK a SOŠ s.r.o., Praha 6 + FCB
10. (245) MARCELA LUPTÁKOVÁ, KLADNO
11. (245) PAULÍNA ŠTEVANKOVÁ, TOPOĽČANY (SLOVAKIA), SOŠ techniky a služieb
12. (238) ISABELA NAVRÁTILOVÁ, PRAHA, SOŠ Make-up art, Praha 9
13. (233) NATALIA TRUHANOVÁ,(SLOVAKIA), SOŠ Spišská Nová Ves
14. (215) NATÁLIE NĚMEČKOVÁ, DOBŘEJOVICE - SOŠ Make-up art, Praha 9
15. (203) EVA JAKUBCOVÁ, PRAHA 3 - FACE to FACE studio
16. (201) JULIE KRATOCHVÍLOVÁ, PRAHA - PTK a SOŠ s.r.o., Praha 6 + FCB
17. (199) MARIE ROLNÍKOVÁ, PRAHA, SOŠ Make-up art, Praha 9
18. (180) ERIKA PŘÍHODOVÁ, CHOCEŇ - FCB
19. (131) ALENA FILIPOVÁ, ŘÍČANY u PRAHY, SOŠ Make-up art, Praha 9
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)


KONTAKT















▬ SEMIFINÁLE ČECHY 2017 (postupuje prvních 6)
1. (302) TRA-MY NGUYEN, PRAHA 10 - FCB
2(288) ZUZANA HEJDUKOVÁ, BYSTŘICE - FCB
3. (261) KARLA SKALOVÁ, PLZEŇ - INST FCB
4. (258) MONIKA NAVRÁTILOVÁ, PRAHA 10 - WWW + FCB
5. (257) ANEŽKA AUGUSTINOVÁ, ČESKÝ KRUMLOV - FCB
6. (253) JITKA ZAJPTOVÁ, PRAHA 2 - WWW + FCB
7. (252) JINDŘIŠKA TESKOVÁ, SUŠICE - FCB
8. (237) KLÁRA ŠAFUSOVÁ, UNĚTICE - WWW + FCB
9. (230) LUCIE KVÍDOVÁ, PRAHA 10 - FCB + INST
10. (229) PETRA KOHOUTOVÁ, HEŘMANŮV MĚSTEC - WWW + FCB
11. (215) DANIELA HLASOVÁ, PRAHA 6 - WWW + FCB + 500
12. (116) JAN JANOUT, PRAHA 5 - WWW + FCB
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)

▬ SEMIFINÁLE ZAHRANIČÍ 2017 (postupují první 3)
1. (266) ŽANETA GI, VIETNAM - FCB
2. (235) KATARINA DREVENKOVÁ, SLOVAKIA - FCB
3. (210) LUCIA WOLOSZYN FREUND, SLOVAKIA - WWW + FCB
4. (190) ANDREA LENGYELOVÁ, SLOVAKIA - WWW +  FCB
5. (156) MARIIA ORTYNSKA, UKRAINE - WWW + FCB
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)

▬ SEMIFINÁLE MORAVA 2017 (postupuje prvních 6)
1. (313) MICHAELA BUREŠOVÁ, HODONÍN - WWW + FCB
2. (309) MICHAELA BERNATÍKOVÁ, PROSTŘEDNÍ BLUDOVICE - WWW + FCB
3. (222) ANETA KLOSKOVÁ, ČESKÝ TĚŠÍN - FCB
4. (205) Bc. LENKA SLÁDKOVÁ PAVLOVÁ, HOLOHLAVY - FCB
5. (205) DRAHOMÍRA ONDRUŠOVÁ, BRNO - WWW
6. (192) HANA MOSLEROVÁ, ŠILHÉŘOVICE - WWW
7. (190) SANDRA PIVKOVÁ, BRNO - FCB
8. (176) MONIKA ZOLOTAREV, PRAHA - FCB
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up) 


KONTAKT