VÝSLEDKY

► kategorie PROFESIONÁL - FINÁLE MISTROVSTVÍ ČR v make-upu 2018:

1. (324) ANET KLOSKOVÁ, MISTŘOVICE - FCB
2. (317) DOMINIKA CHVÁLOVÁ, VIMPERK - FCB
3. (294) MIA KŘIŽKOVÁ, PRAHA - WWW + FCB

4. (292) ZDEŇKA KONOPÁSKOVÁ, PRAHA 8 - FCB
5. (269) NIKOLA HOLUBOVÁ, KADAŇ - FCB + INST
6. (265) MARIE JONASOVÁ, FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - FCB
7. (264) MARIE MAJERNÍKOVÁ, OSTRAVA - FCB + INST
8. (255) MICHAELA JANČAŘÍKOVÁ - FCB
9. (252) KLÁRA GOJOVÁ, PALKOVICE - FCB
10. (247) NIKOL MUSILOVÁ, BRNO - FCB
11. (244) LUCIE SCHVARCOVÁ - SLOVENSKO - INST
12. (236) STANISLAVA BEJČKOVÁ, PLZEŇ - FCB
13. (227) MARTINA MALOTOVÁ, JAROMĚŘ - FCB

(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up) 

► kategorie JUNIOR - FINÁLE MISTROVSTVÍ ČR v make-upu 2018:

1. (297) MICHAELA HORVÁTHOVÁ, SOŠ Račianska, SLOVAKIA - WWW
2. (260) ANNA HEROUTOVÁMETROPOLITNÍ ODBORNÁ UMĚLECKÁ SŠ, CZECH - WWW
3. (255) MARYNA KRAVCHENKO, PRAHA - Střední školy BEAN

4. (253) TEREZA PETIROVÁ, SEVEROČESKÁ STŘEDNÍ ŠKOLA s.r.o., CZECH - WWW + FCB
5. (237) KATEŘINA OMASZTOVÁ, SOKOLOV, CZECH - INST + FCB
6. (235) KLÁRA VALENTOVÁ, PRAHA - SOŠ Make-up art, Praha 9
7. (234) DENISA FIŠKOVÁ, PRAHA - SOŠ Make-up art, Praha 9
8. (230) BARBARA DIMITRIU, KRNOV - INST
9. (228) ANASTASIA EREMENKO, PRAHA, RUSSIA
10. (220) ADÉLA KRÁLOVÁ, SEVEROČESKÁ STŘEDNÍ ŠKOLA s.r.o., CZECH WWW + FCB
11. (217) MARIE TOUŠKOVÁ, METROPOLITNÍ ODBORNÁ UMĚLECKÁ SŠ, CZECH - WWW
12. (216) PETRA VELIČKOVÁ, STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA MARKUŠOVÁ CESTA, SLOVAKIA
13. (213) KATEŘINA KLIKAROVÁ, PRAHA - SOŠ Make-up art, Praha 9
14. (208) SIMONA TÓTHOVÁ, ČESKÝ BROD 
15. (203) HANA SVITÁKOVÁ, BÁNOV - INST
16. (203) TEREZA KADÁROVÁ, DĚČÍN , CZECHFCB
17. (200) ISABELA NAVRÁTILOVÁ, PRAHA - SOŠ Make-up art, Praha 9
18. (179) MARTINA ŠLAMPOVÁ, OLOMOUC, CZECH
19. (169) KATEŘINA VEVERKOVÁ, METROPOLITNÍ ODBORNÁ UMĚLECKÁ SŠ, CZECH - WWW
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)


▬ SEMIFINÁLE ČECHY 2018 (vzhledem k počtu soutěžících postoupilo prvních 6)
1. (312) DOMINIKA CHVÁLOVÁ, VIMPERK - FCB
2(297) MIA KŘIŽKOVÁ, PRAHA - WWW + FCB
3. (285) NIKOLA HOLUBOVÁ, KADAŇ - FCB + INST
4. (283) ZDEŇKA KONOPÁSKOVÁ, PRAHA 8 - FCB
5. (244) STANISLAVA BEJČKOVÁ, PLZEŇ - FCB
6. (244) MARTINA MALOTOVÁ, JAROMĚŘ - FCB
7. (243) NAĎA KRUCKÁ, KNĚŽMOST - WWW + FCB
8. (239) IVA VLÁČILOVÁ, PRAHA 9 - WWW + FCB
9. (236) MONIKA VÍTKOVÁ, PRAHA 8 - FCB
10. (224) PETRA KOHOUTOVÁ, HEŘMANŮV MĚSTEC - FCB
11. (215) JITKA ZAJPTOVÁ, PRAHA - WWW + FCB
12. (192) NATÁLIE RAINOCHOVÁ, TÁBOR - FCB
13. (165) ŠTĚPÁNKA SNÍŽKOVÁ, KUTNÁ HORA
14. (153) MARTINA PENZEŠOVÁ, HRADEC KRÁLOVÉ - FCB
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)

▬ SEMIFINÁLE ZAHRANIČÍ 2018 (vzhledem k počtu soutěžících postoupil vítěz)
1. (298) LUCIE SCHVARCOVÁ - SLOVENSKO - INST
2. (264) VERONIKA BAŠKOVÁ, SLOVENSKO - FCB
3. (209) LENKA KOCHOVÁ CHRENOVÁ, SLOVENSKO WWW + FCB 
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)

▬ SEMIFINÁLE MORAVA 2018 (vzhledem k počtu soutěžících postoupilo prvních 6)
1. (293) ANET KLOSKOVÁ, MISTŘOVICE - FCB
2. (273) MARIE JONASOVÁ, FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ - FCB
3. (251) MICHAELA JANČAŘÍKOVÁ - FCB
4. (247) MARIE MAJERNÍKOVÁ, OSTRAVA - FCB + INST
5. (242) KLÁRA GOJOVÁ, PALKOVICE - FCB
6. (238) NIKOL MUSILOVÁ, BRNO - FCB
7. (224) VERONIKA ŠÁCHOVÁ, BRNO - FCB
8. (194) MONIKA ZOLOTAREV, PRAHA - FCB
9. (181) IVANA MIKŠOVÁ, SYROVICE
10. (177) BLANKA GAJZUROVÁ, ZLÍN - FCB
11. (165) HANA MOSLEROVÁ, ŠILHÉŘOVICE - FCB
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up) 

.................................................2017

► kategorie PROFESIONÁL - FINÁLE MISTROVSTVÍ ČR v make-upu 2017:

1. (353) MICHAELA BERNATÍKOVÁ, PROSTŘEDNÍ BLUDOVICE - WWW + FCB
2. (343) TRA-MY NGUYEN, PRAHA 10 - FCB
3. (328) ZUZANA HEJDUKOVÁ, BYSTŘICE - FCB

4. (326) MICHAELA BUREŠOVÁ, HODONÍN - WWW + FCB
5. (289) ŽANETA GI, VIETNAM - FCB
6. (282) JITKA ZAJPTOVÁ, PRAHA 2 - WWW + FCB
7. (273) LUCIA WOLOSZYN FREUND, SLOVAKIA - WWW + FCB
8. (254) KATARINA DREVENKOVÁ, SLOVAKIA - FCB
9. (252) ANETA KLOSKOVÁ, ČESKÝ TĚŠÍN - FCB
10. (246) KARLA SKALOVÁ, PLZEŇ - INST FCB
11. (242) DRAHOMÍRA ONDRUŠOVÁ, BRNO - WWW
12. (238) ANEŽKA AUGUSTINOVÁ, ČESKÝ KRUMLOV - FCB
13. (234) Bc. LENKA SLÁDKOVÁ PAVLOVÁ, HOLOHLAVY - FCB
14. (220) HANA MOSLEROVÁ, ŠILHÉŘOVICE - WWW
15. (210) MONIKA NAVRÁTILOVÁ, PRAHA 10 - WWW + FCB
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)

KONTAKT











► kategorie JUNIOR - FINÁLE MISTROVSTVÍ ČR v make-upu 2017:

1. (288) ANETA HOLUBOVÁ, (SLOVAKIA), SOŠ Markušovská cesta, Spišská Nová Ves
2. (285) MICHAELA ŽVÁČKOVÁ, PRAHA - PTK a SOŠ s.r.o., Praha 6 + FCB
3. (284) DENISA FIŠKOVÁ, PRAHA, SOŠ Make-up art, Praha 9

4. (278) MARIE MAGDALENA HITKOVÁ, ŽĎÁR - SŠIS Dvůr Kr. nad Labem + (FCB)
5. (265) EVA KUBIENOVA, OSTRAVA - Střední umělecká škola v Ostravě + TUMBLR
6. (264) VERONIKA KOPTOVÁ, TŘENO - Severočeská střední škola s.r.o
7. (264) TEREZA PETIROVÁ, ÚSTÍ NAD LABEM - Severočeská střední škola s.r.o
8. (260) ADÉLA KRÁLOVÁ, ÚSTÍ NAD LABEM - Severočeská střední škola s.r.o
9. (260) VIKTORIE MORAVCOVÁ, PRAHA - PTK a SOŠ s.r.o., Praha 6 + FCB
10. (245) MARCELA LUPTÁKOVÁ, KLADNO
11. (245) PAULÍNA ŠTEVANKOVÁ, TOPOĽČANY (SLOVAKIA), SOŠ techniky a služieb
12. (238) ISABELA NAVRÁTILOVÁ, PRAHA, SOŠ Make-up art, Praha 9
13. (233) NATALIA TRUHANOVÁ,(SLOVAKIA), SOŠ Spišská Nová Ves
14. (215) NATÁLIE NĚMEČKOVÁ, DOBŘEJOVICE - SOŠ Make-up art, Praha 9
15. (203) EVA JAKUBCOVÁ, PRAHA 3 - FACE to FACE studio
16. (201) JULIE KRATOCHVÍLOVÁ, PRAHA - PTK a SOŠ s.r.o., Praha 6 + FCB
17. (199) MARIE ROLNÍKOVÁ, PRAHA, SOŠ Make-up art, Praha 9
18. (180) ERIKA PŘÍHODOVÁ, CHOCEŇ - FCB
19. (131) ALENA FILIPOVÁ, ŘÍČANY u PRAHY, SOŠ Make-up art, Praha 9
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)


KONTAKT











▬ SEMIFINÁLE ČECHY 2017 (postupuje prvních 6)
1. (302) TRA-MY NGUYEN, PRAHA 10 - FCB
2. (288) ZUZANA HEJDUKOVÁ, BYSTŘICE - FCB
3. (261) KARLA SKALOVÁ, PLZEŇ - INST FCB
4. (258) MONIKA NAVRÁTILOVÁ, PRAHA 10 - WWW + FCB
5. (257) ANEŽKA AUGUSTINOVÁ, ČESKÝ KRUMLOV - FCB
6. (253) JITKA ZAJPTOVÁ, PRAHA 2 - WWW + FCB
7. (252) JINDŘIŠKA TESKOVÁ, SUŠICE - FCB
8. (237) KLÁRA ŠAFUSOVÁ, UNĚTICE - WWW + FCB
9. (230) LUCIE KVÍDOVÁ, PRAHA 10 - FCB + INST
10. (229) PETRA KOHOUTOVÁ, HEŘMANŮV MĚSTEC - WWW + FCB
11. (215) DANIELA HLASOVÁ, PRAHA 6 - WWW + FCB + 500
12. (116) JAN JANOUT, PRAHA 5 - WWW + FCB
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)

▬ SEMIFINÁLE ZAHRANIČÍ 2017 (postupují první 3)
1. (266) ŽANETA GI, VIETNAM - FCB
2. (235) KATARINA DREVENKOVÁ, SLOVAKIA - FCB
3. (210) LUCIA WOLOSZYN FREUND, SLOVAKIA - WWW + FCB
4. (190) ANDREA LENGYELOVÁ, SLOVAKIA - WWW +  FCB
5. (156) MARIIA ORTYNSKA, UKRAINE - WWW + FCB
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)

▬ SEMIFINÁLE MORAVA 2017 (postupuje prvních 6)
1. (313) MICHAELA BUREŠOVÁ, HODONÍN - WWW + FCB
2. (309) MICHAELA BERNATÍKOVÁ, PROSTŘEDNÍ BLUDOVICE - WWW + FCB
3. (222) ANETA KLOSKOVÁ, ČESKÝ TĚŠÍN - FCB
4. (205) Bc. LENKA SLÁDKOVÁ PAVLOVÁ, HOLOHLAVY - FCB
5. (205) DRAHOMÍRA ONDRUŠOVÁ, BRNO - WWW
6. (192) HANA MOSLEROVÁ, ŠILHÉŘOVICE - WWW
7. (190) SANDRA PIVKOVÁ, BRNO - FCB
8. (176) MONIKA ZOLOTAREV, PRAHA - FCB
(při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)


KONTAKT








.................................................2016

► kategorie PROFESIONÁL - FINÁLE MISTROVSTVÍ ČR v make-upu 2016:

1. ALENA LESSLOVÁ, Jaroměřice nad Rokytnou - WWW + FCB = 213 (při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)
2. JULIA KOROLENKO, RUSSIA - FCB = 213
3. LUCIA WOLOSZYN FREUND, SLOVAKIA - WWW + FCB = 208

4. TRA MY NGUYENOVÁ, Praha 10 - FCB = 207 (při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up) // 5. LENKA NEVRLOVÁ, Přerov - WWW + FCB = 207 // 6. SIMONA SABOLOVÁ, SLOVAKIA - FCB = 203 // 7. MILUŠE FLACHSOVÁ, Praha - FCB = 201 // 8. MONIKA KRPÁLKOVÁ, Chrudim = 199 // 9. SIMONA KAŠPAŘÍKOVÁ, Rosice u Brna - WWW = 198 (při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up // 10. MIA PÜSCHELOVÁ, Odolená Voda - WWW + YOU = 198 // 11. MICHAELA PELCOVÁ, Ústí nad Labem - WWW + FCB = 192 // 12. PETRA MARTINÁSKOVÁ, Žarošice - FCB = 188 // 13. MICHAELA KAŠPAROVÁ, Pardubice - FCB = 188 // 14. ZUZANA HEJDUKOVÁ, Bystřice - FCB = 185 // 15. DENISA ZAHÁLKOVÁ, Praha 6 - WWW + FCB = 183 // 16. HEDVIKA KROUPOVÁ, Praha - FCB = 182 // 17. HANA HRBÁČKOVÁ, Strachotice - FCB = 181 // 18. VERONIKA ŠPOKOVÁ, České Budějovice - FCB = 177 // 19. Ing. MICHAELA JETENSKÁ, Chomutov - FCB = 174 // 20. JITKA ZAJPTOVÁ, Praha 3 - WWW + FCB = 173 // 21. ANETA JUŘÍKOVÁ, Uherské Hradiště - FCB = 169 // 22. MONIKA ZOLOTAREV, Praha 6 = 163 // 23. MISS BIBI, Praha - WWW + FCB = nesoutěžila // 24. DANIELA JIRÁKOVÁ, Ústí nad Labem - WWW + FCB = nesoutěžila

► kategorie JUNIOR - FINÁLE MISTROVSTVÍ ČR v make-upu 2016:

1. BIANKA POROBIČ, SLOVAKIA, Zvolen, SOŠ hotelových služieb a obchodu - 217
2. MARIE MAGDALENA HITKOVÁ, Dvůr Králové n. L., Střední škola informatiky a služeb = 205 (při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up)
3. NATALIA TRUHANOVÁ, SLOVAKIA, SOŠ Spišská Nová Ves = 205

4. CLAUDIA ŠUPOVÁ, Vizovice, Střední škola oděvní a služeb = 186 // 5. VERONIKA BLAŽKOVÁ, Dvůr Králové n. Labem, Střední škola informatiky a služeb = 185 // 6. ANETA HOLUBOVÁ, SLOVAKIA, SOŠ Spišská Nová Ves = 184 // 7. ADRIANA KAŇOVÁ, Litoměřice - Střední škola POHODA, Litoměřice = 176 (při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up) // 8. PAVLÍNA VEVERKOVÁ, Litoměřice - Střední škola POHODA, Litoměřice = 176 // 9. KAROLÍNA ŠUDOMOVÁ, Litoměřice - Střední škola POHODA, Litoměřice = 174 // 10. JOHANA ZVONÍKOVÁ, Ústí nad Labem, Severočeská střední škola s.r.o. = 168 // 11. VIKTORIE MORAVCOVÁ, Praha 6, Pražská taneční konzervatoř a SOŠ, s.r.o. = 165 // 12. MICHAELA ŽVÁČKOVÁ, Praha 6, Pražská taneční konzervatoř a SOŠ, s.r.o. = 164 // 13. ALENA FILIPOVÁ, Říčany - SOŠ Uměleckořemeslná, Podkovářská, Praha 9 - dílna MAKE-UP ART = 162 // 14. ANNA KREJČÍKOVÁ, Velký Borek - SOŠ Uměleckořemeslná, Podkovářská, Praha 9 - dílna MAKE-UP ART = 161 // 15. NATÁLIE NĚMEČKOVÁ, Dobřejovice - SOŠ Uměleckořemeslná, Podkovářská, Praha 9 - dílna MAKE-UP ART = 158 // 16. ADÉLA ĎURENCOVÁ, Říčany - SOŠ Uměleckořemeslná, Podkovářská, Praha 9 - dílna MAKE-UP ART = 156 // 17. RICHARD ŠTEFAN - SOŠ Uměleckořemeslná, Podkovářská, Praha 9 - dílna MAKE-UP ART = 146 // 18. ANETA ŠARIŠSKÁ - SOŠ Uměleckořemeslná, Podkovářská, Praha 9 - dílna MAKE-UP ART = 142 // 19. KATEŘINA PŘIBILOVÁ, Říčany - SOŠ Uměleckořemeslná, Podkovářská, Praha 9 - dílna MAKE-UP ART = 110





▬ SEMIFINÁLE ČECHY 2016

1. MONIKA KRPÁLKOVÁ, Chrudim = 207
2. MIA PÜSCHELOVÁ, Odolená Voda - WWW + YOU = 194
3. ZUZANA HEJDUKOVÁ, Bystřice - FCB = 190

4. HEDVIKA KROUPOVÁ, Praha - FCB = 179 // 5. VERONIKA ŠPOKOVÁ, České Budějovice - FCB = 187 // 6. MICHAELA PELCOVÁ, Ústí nad Labem - WWW + FCB = 180 // 7. MISS BIBI, Praha - WWW + FCB = 179 // 8. DANIELA JIRÁKOVÁ, Ústí nad Labem - WWW + FCB = 178 // 9. DENISA ZAHÁLKOVÁ, Praha 6 - WWW + FCB = 170 // 10. MONIKA ZOLOTAREV, Praha 6 = 168 // 11. LUDMILA DRAHOŠOVÁ, Skuteč - FCB = 166 // 12. NIKOLA HÄUSLEROVÁ, Chabařovice - FCB = 163 //13. HELENA BUREŠOVÁ, Sadská - WWW + FCB = 149 // 14. LUCIE VODRÁŽKOVÁ, Praha - FCB = 141 // 15. JAN JANOUT, Praha - FCB = 109


▬ SEMIFINÁLE ZAHRANIČÍ 2016

1. JULIA KOROLENKO, RUSSIA - FCB = 232
2. LUCIA WOLOSZYN FREUND, SLOVAKIA - WWW + FCB = 219
3. SIMONA SABOLOVÁ, SLOVAKIA - FCB = 208

4. ZLATICA JAMBOROVÁ, SLOVAKIA - WWW + FCB = 203 // 5. PETRA LÍŠKOVÁ, SLOVAKIA - FCB = 188 // 6. JANA GIRGOŠKOVÁ, SLOVENSKO - WWW + FCB = 159 // 7. LUCIE BEŇOVÁ, SLOVAKIA - WWW = 142 // 8. LENKA KOCH, SLOVAKIA - WWW + FCB = 134


▬ SEMIFINÁLE MORAVA 2016

1. TRA MY NGUYENOVÁ, Praha 10 - FCB = 206
2. ALENA LESSLOVÁ, Jaroměřice nad Rokytnou - WWW + FCB = 204
3. Ing. MICHAELA JETENSKÁ, Chomutov - FCB = 202

4. MILUŠE FLACHSOVÁ, Praha - FCB = 193 // 5. SIMONA KAŠPAŘÍKOVÁ, Rosice u Brna - WWW = 190 // 6. HANA HRBÁČKOVÁ, Strachotice - FCB = 188 (při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up) // 7. PETRA MARTINÁSKOVÁ, Žarošice - FCB = 188 // 8. ANETA JUŘÍKOVÁ, Uherské Hradiště - FCB = 184 // 9. JITKA ZAJPTOVÁ, Praha 3 - WWW + FCB = 175 // 10. LENKA NEVRLOVÁ, Přerov - WWW + FCB = 174 // 11. HELENA BUREŠOVÁ SKUHROVCOVÁ, Praha - WWW + FCB = 173 // 12. ŠÁRKA KOUŘILOVÁ, Olšany u Šumperka - FCB = 170 // 13. MICHAELA BUREŠOVÁ, Hodonín - WWW + FCB = 165 // 14. TEREZA PROCHÁZKOVÁ, Praha 10 = 164 // 15. MARKÉTA ČÁSTOVÁ, České Budějovice - FCB = 147 // 16. LENKA WOJTASOVÁ, Vendryně - FCB = 131 // 17. MARTIN BENITO DOSOUDIL, České Budějovice - FCB = 126




.................................................2015

MISTROVSTVÍ ČR v make-upu 2015:

1. MICHALA KAŠPAROVÁ - 291 
2. MIA PUSCHELOVÁ - 289
3. OKSANA ZIMINA - 288

4. Alena Lesslová - 287 // 5. Petra Svobodová - 284 // 6. Jana Hrabáková - 276 // 7. Denisa Grosmannová - 265 // 8. Lucie Loudínová - 263 // 9. Simona Kašpaříková - 261 // 10. Marek Pala - 260 // 11. Sandra Pivková - 259 // (při rovnosti bodů rozhodují výsledky v hodnocení kategorie make-up) // 12. Eva Neubauerová - 259 // 13. Jana Dopitová - 252 // 14. Marina Jakubovskaja - 251 // 15. Vendula Zachovalá - 248 // 16. Adriana Valčová - 228 // Petra Mužíková - nesoutěžila // Kateřina Lorencová - nesoutěžila


SEMIFINÁLE ČECHY: 2015
1. JANA HRABÁKOVÁ - 258
2. MIA PUSCHELOVÁ - 253  
3. MICHALA KAŠPAROVÁ - 239 

4. JANA DOPITOVÁ - 237 // 5. PETRA SVOBODOVÁ - 235 // 6. LUCIE LOUDÍNOVÁ - 231 // 
7. DENISA GROSMANNOVÁ - 230 // 8. PETRA MUŽÍKOVÁ - 213 // 9. KATEŘINA LORENCOVÁ - 197 // 10. EVA NEUBAUEROVÁ - 195 // 11. Jitka Zajptová - 194 // 12. Michaela Šimáňová - 187 // 13. Ludmila Drahošová - 184 // 14. Bc. Šárka Laiblová - 183 // 15. Zuzana Hejduková - 181 // 16. Aneta Kraclová - 177 // 17. Jan Janout - 170 // 18. Veronika Špoková - 166 // 
19. Hana Čechová - 164

SEMIFINÁLE MORAVA: 2015
1. ALENA LESSLOVÁ - 270
2. VENDULA ZACHOVALÁ - 256
3. SIMONA KAŠPAŘÍKOVÁ - 234

4. SANDRA PIVKOVÁ - 226 // 5. Šárka Sedlářová - 221 // 6. Šárka Kouřilová - 201 // 7. Dominika Hásková - 173

SEMIFINÁLE ZAHRANIČÍ: 2015
1. OKSANA ZIMINA - 292
2. ADRIANA VALČOVÁ - 241
3. MARINA JAKUBOVSKAJA - 205

4. Maria Sanchez - 204 // 5. Iradi Zelaia - 185 // 6. Lenka Kochová Chrenová - 181


.................................................2014

Výsledky soutěžících, dle pořadí a s konečným počtem bodů. Děkujeme všem za jejich účast a gratulujeme vítězům.

Absolutní vítěz: Anastasia Bakhtina 465
1. Marek Pala 452 - MISTR ČR
2. Eva Gajdošová 450
3. Ester Tesaříková 436

4. Marina Kovtun 435 // 5. Iveta Káčerová 416 // 6. Lucie Janoušková 414 // 7. Erika Grunwaldová 407 // 8. Diana Pelcová 406 // 9. Šárka Laiblová 405 // 10. Lída Škvorová 405 // 11. Nikol Mrnuštíková 398 // 12. Světlana Kanushina 391 // 13. Zuzana Hejduková 381 // 14. Diana Navrátilová 381 // 15. Adéla Anděla Bursová 380 // 16. Šárka Kúdelová 374 // 17. Jana Voronková 369 // 18. Kateřina Schlosserová 366 // 19. Veronika Špoková 361 // 20. Olga Viliaeva 356 // 21. Alžběta Fléglová 352 // 22. Olga Tomšovská 352 // 23. Lucie Soumarová 351 // 24. Jana Seleznová 350 // 25. Lucie Loudínová 345 // 26. Šárka Kouřilová 336 // 27. Petra Harásková 331 // 28. Klára Hájková 331 // 29. Simona Kašpaříková 323